Stwórz swój własny rytuał pielęgnacyjny z Isabellenails

W zabieganiu i dniach wypełnionych obowiązkami kobiety czasem zapominają o sobie. Tymczasem bez tej wewnętrznej równowagi i dbałości o samą siebie nie jesteś w stanie szczęśliwie funkcjonować. A Twoje szczęście jest ważne. Aby je osiągnąć, potrzebujesz chwili dla siebie. Połącz ten czas z dbałością o ciało, wykorzystując kosmetyki Isabellenails, by paznokcie każdego dnia przypominały Ci o tym, że Ty też jesteś ważna.

Piękno ciała i duszy z Isabellenails

Są kobiety, które zabiegi pielęgnacyjno-upiększające traktują jako kolejny z obowiązków. Coś, co muszą wykonać, nawet jeśli nie mają na to ochoty. Tymczasem mogą one stać się chwilą wytchnienia i szczególnej dbałości o siebie. Manicure wymaga skupienia, co pozwala na odciągnięcie myśli od problemów, a to z kolei zmniejsza stres i umożliwia prawdziwe ukojenie. Podczas malowania paznokci włącz muzykę lub odgłosy natury, zapal aromaterapeutyczną świecę i poczuj, że to, co robisz dla siebie, jest częścią rytuału piękna, który podarujesz sama sobie zawsze, gdy dbasz o swoje dłonie i paznokcie. Taka zmiana postrzegania sprawi, że będziesz z przyjemnością celebrować te chwile, a piękne dłonie przypomną Ci każdego dnia, że jesteś piękna i warta swojej uwagi.

Czego potrzebujesz do pielęgnacji paznokci?

Czy potrzebujesz wielu kosmetyków? Tak naprawdę nie. Z isabellenails jednak z pewnością zapragniesz posiadać różne odcienie lakierów, które będą dopasowane do Twojego nastroju. Oprócz nich przyda Ci się baza i top, a także oczywiście lampa utwardzająca, akcesoria, takie jak pilniczki, czy patyczki oraz ozdoby. Wisienką na torcie takiej pielęgnacji jest olejek do skórek, który zmiękczy je i sprawi, że będą wyglądały pięknie przez długi czas. 

Znajdź swoją przestrzeń

Aby rytuał zawsze kojarzył się z przyjemnością, już jego początkowy etap – zakupy kosmetyków – powinny wywoływać dobry nastrój. Warto więc znaleźć miejsce, w którym nie będziesz anonimowa, ale poczujesz, że ktoś o Ciebie dba. Tak dzieje się w beauty shopach, które nie są zwykłymi drogeriami, ale miejscami, gdzie z troską podchodzi się do kobiecych potrzeb. Jednym z takich miejsc jest Beautiona, gdzie znajdziesz nie tylko produkty Isabellenails, ale także kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Możesz więc przy okazji zakupu nowego koloru lakieru, uzupełnić swoją kosmetyczkę o produkty pielęgnujące i upiększające. 

Piękno to nie obowiązek. To coś, co masz w sobie. Jego podkreślenie jest przyjemnością, jeśli stworzysz własne rytuały, przynoszące ukojenie, płynącące z dbałości o siebie.