Jakiej biżuterii nie kupować w prezencie?

Biżuteria to wspaniały prezent na każdą okazję, bez względu na płeć i wiek. Różnorodność jest praktycznie nieograniczona, od ozdobnych kolczyków po subtelne opaski i eleganckie pierścionki. Aby jednak nie popełnić błędu, dobrze jest dowiedzieć się, jakiego rodzaju biżuterii ludzie nie chcą w prezencie.

Kosztowna biżuteria

Jeśli dasz prezent, który jest jaskrawo zdobiony i kosztowny, prezent może być niewłaściwy, będzie się kurzył w szufladzie, a Twoja gotówka i czas zostaną zmarnowane. W rezultacie, jeśli kupujesz prezent dla kogoś, kogo nie znasz bardzo dobrze, idź z czymś ogólnym i niezbyt drogim. W ten sposób, jest bardziej prawdopodobne, że

Pierścionek dla dziewczyny

Jeśli jeszcze nie planujesz oświadczyć się swojej dziewczynie, nie dawaj jej prezentu w postaci pierścionka z kamieniem szlachetnym. Niewłaściwe odebranie takiego prezentu może doprowadzić do nieprzyjemnego scenariusza, w którym nasza partnerka będzie zawiedziona, a my sprawimy jej przykrość. W związku z tym, aby uniknąć tego typu nieprzyjemności, wybierz coś

Innym przykładem jest pierścionek typu otwartego z obrączką srebrną. Nie ma żadnych kamieni szlachetnych, więc nie jest to pierścionek zaręczynowy, ale jest tak samo uroczy i elegancki.

Symbolika kamieni szlachetnych

Typ kamienia szlachetnego w biżuterii jest podobny do koloru kwiatów w bukiecie. Rodzaj kamienia szlachetnego w biżuterii ma wpływ, podobnie jak kolor kwiatów.