Jaki biustonosz do koronkowej sukienki? Podpowiadamy!

Jedyne staniki, które nosiłam teraz, kiedy zostaję w domu, to staniki sportowe i to wszystko. Chociaż przez ostatnie kilka miesięcy pozwalałam piersiom być wolnymi, jestem typem osoby, która nienawidzi chodzenia bez stanika w miejscach publicznych. (Chociaż jestem tylko miseczką A – ale nie muszę się usprawiedliwiać!) I ten fakt powstrzymał mnie przed tyloma zakupami, kiedy zdawałam  sobie sprawę, że ubranie jest bez pleców lub niemożliwe do noszenia bez niego. Jeśli kochasz skomplikowane sukienki na ramiączkach, ale potrzebujesz biustonosza lub jakiejś bielizny, aby czuć się komfortowo, zasługujesz na to, by ją założyć.

https://hips.hearstapps.com/vader-prod.s3.amazonaws.com/1588623390-SPDW-WD696_V2.jpg?crop=1xw:0.993xh;center,top&resize=480%3A%2A

Tutaj wymieniliśmy kilka skomplikowanych sylwetek sukienek oraz praktyczne, funkcjonalne staniki i akcesoria, które możesz nosić do każdej z nich. Tam, gdzie tradycyjne biustonosze zawodzą, te dziwne i wspaniałe alternatywne staniki wkraczają, aby uratować Twoją kreację, utrzymując wszystko zakryte i na miejscu, nawet w najbardziej dziwacznych (ale pięknych!) sukienkach.

Aby uzyskać sukienkę bez ramiączek, spróbuj…

Body lub staników bez ramiączek. Biustonosze bez ramiączek są świetne w teorii, ale w rzeczywistości ślizgają się, zwłaszcza jeśli jesteś większa niż miseczka C. Z drugiej strony body zapobiegają zsuwaniu się miseczek i zapewniają wsparcie, jakiego nie gwarantują biustonosze bez ramiączek i staniki – zwłaszcza jeśli będziesz je nosić przez cały dzień. Ale jeśli martwisz się o wizyty w łazience (brak otwarcia w kroku może być uciążliwy), możesz zamiast tego zdecydować się na wydłużoną sylwetkę lub stanik z fiszbinami i silikonem.

Aby uzyskać sukienkę z niskim tyłem, spróbuj…

Regulowanych ramiączek lub staników z obniżonym tyłem. Te paski mocuje się do normalnego biustonosza i owija wokół przodu tułowia, aby obniżyć tył. Dadzą ci te dodatkowe kilka centymetrów, które mogą ci się przydać.

Aby uzyskać sukienkę bez rękawów, wypróbuj…

Konwertery staników, staniki racerback lub staniki z odkrytymi plecami. Konwertery pomagają ukryć ramiączka biustonosza i zapewniają dodatkowe uniesienie i dekolt. Ale styl racerback lub T-back z pewnością może również zadziałać, o ile z tyłu sukienki jest wystarczająco dużo materiału, aby zakryć ramiączka.

Aby uzyskać sukienkę z głębokim dekoltem, spróbuj…

Biustonoszy bez ramiączek lub zwykłe z głębokim dekoltem. Są idealne do dekoltów sięgających poniżej mostka, jak marszczona mini sukienka z głębokim V i luźnymi rękawami.