Brązowe rzęsy

Brązowe rzęsy na polskim rynku produktów do stylizacji były bardzo długo niedostępne. Dzisiaj się to zmieniło i klientki mogą wybierać spośród różnych odcieni brązowych rzęs i różnych ich długości. Brązowe rzęsy to idealna propozycja dla blondynek oraz kobiet o miedzianym i rudym odcieniu włosów.

Dla kogo brązowe rzęsy?

Brązowe rzęsy przez bardzo długi czas były jednym z najbardziej pożądanych produktów na polskim rynku. O ile bowiem kolorowe rzęsy były dostępne stosunkowo łatwo, o tyle brązów produkowano mało. Rzęsy w tym kolorze to natomiast doskonałe rozwiązanie dla blondynek, kobiet z porcelanową cerą i rudymi włosami, a także u kobiet dojrzałych. Połączenie czarnego kleju i brązowych rzęs daje bardzo efekt przypominający naturalnie wytuszowane rzęsy i nałożenie kreski eyelinerem. Całościowy efekt wyróżnia się lekkością i niebanalnością. Brązowe rzęsy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które rozważają stylizację oka, ale martwi je ryzyko uzyskania zbyt wyrazistego, nieco teatralnego efektu. Rzęsy Brownie 0,07 mix – Medium Brown gwarantują bardzo naturalny wygląd bez efektu przerysowania. Niektóre kolory w odcieniach ciemnej czekolady lub miedzi są bardzo intrygujące, pięknie mienią się w słońcu. Założenie takich rzęs rozważa także część brunetek. Efekt w tym przypadku może być równie ciekawy. Takie rzęsy to także ciekawa propozycja na lato, kiedy włosy naturalnie się nieco rozjaśniają i w połączeniu z brązowymi rzęsami całość wygląda bardzo dobrze.

Jakie rodzaje brązowych rzęs są dostępne na polskim rynku?

Obecnie w ofercie rzęs do stylizacji znajdują się produkty w różnych odcieniach: od dark chocolate, przez dark brown po medium brown. Większość tego typu produktów produkowana jest w uniwersalnych rozmiarach, które sprawdzają się w większości stylizacji. Wszystkie brązowe rzęsy, podobnie zresztą jak rzęsy kolorowe występują w grubości 0,07. Do wyboru jest natomiast typ skrętu (C lub D), a także długość rzęs

  • w pojedynczych rozmiarach,
  • w mixach od 7mm do 12mm  (1 linia – 7mm, 2 linia – 8mm, 3 linia – 9mm, 4 linia – 10mm, 5 linia – 11mm, 6 linia – 12mm).

Mix to idealne rozwiązanie, które sprawdza się w każdej stylizacji, niezależnie od tego, czy wykleja się wybrane rzędy, wszystkie rzęsy czy też wybrane ich fragmenty. Jedno opakowanie daje więc bardzo duże możliwości stylizacyjne. Z kolei skręty C i D to najbardziej popularne rozwiązanie, stąd ich dominacja w kolorowych produktach, w tym brązowych rzęsach.

Warto zwracać uwagę na jakość wykonania brązowych rzęs. Rzęsy Brownie 0,07 – Dark Chocolate są wykonywane są z najlepszej jakości włókna dostępnego obecnie na rynku. Looksus Lashes oferuje rzęsy produkowane na wyłączne zamówienie, dzięki czemu na wpływ na ich skręt, grubość, a przede wszystkim jakość. Dzięki temu klientki nie są skazane na kupno jednego typu rzęs. Wybierając brązowe rzęsy, warto koncentrować się nie tylko na doborze odpowiedniego koloru, lecz także na zakupie produktu o wysokiej jakości, odpowiadającego potrzebom określonej stylizacji.